Ми раді вітати Вас на нашому сайті, який створено для тих, хто хоче краще зрозуміти фізику та вдосконалити свої знання з цієї цікавої дисципліни.

На нашому ресурсі Ви знайдете навчальні матеріали з фізики, які розроблені авторами проекту, а також вільно росповсюджувані в мережі Інтернету. 

Дані матеріали допоможуть Вам ознайомитися з теорією фізики за програмою загальноосвітньої та вищої школи, набути вмінь застосовувати ці знання. Крім того, Ви зможете перевірити свій рівень підготовки за допомогою тестування.

Якщо Ви потрапили на цей сайт випадково та вважаєте, що для Вас фізика - це дуже складна дисципліна - не поспішайте йти геть... Можливо, після більш детального ознайомлення з нашими розділами, Ви знайдете щось нове і цікаве для себе та зміните свою точку зору відносно фізики.

Ми будемо дуже раді, якщо Ви розкажете нам про те, що саме сподобалось Вам на нашому сайті, а що - не дуже. Цим самим Ви допоможете нам вдосконалити цей ресурс.

Всі права на розміщенні на сайті матеріали належать їх авторам. Якщо ви є власником будь-якого матеріалу і маєте будь-які заперечення щодо його розміщення на нашому ресурсі, будь-ласка повідомте про це нас для усунення непорозумінь.

З повагою, учасники проекту "Фізика - філософія життя".

Available courses

Тут представлені завдання зовнішнього незалежного оцінювання різних років.

Для проходження тестів введіть ім'я: uchen та пароль: uchen


Объявления сайта

(No announcements have been posted yet.)